طراحی و ساخت لوح تقدیر و جعبه مخملی در خانه تندیس
طراحی و ساخت لوح تقدیر و جعبه مخملی در خانه تندیس
طراحی و ساخت لوح تقدیر و جعبه مخملی در خانه تندیس
طراحی و ساخت لوح تقدیر و جعبه مخملی در خانه تندیس
طراحی و ساخت لوح تقدیر و جعبه مخملی در خانه تندیس
طراحی و ساخت لوح تقدیر و جعبه مخملی در خانه تندیس
لوح تقدیر
_

ویژگی‌های لوح تقدیر

  • تنوع سایز و رنگ
  • ضمانت کالا
  • جنس با دوام و با کیفیت بالا
  • خدمات پس از فروش
  • ضمانت ۵ ساله رنگ
لوح تقدیر
_

جزئیات لوح تقدیر

یکی از خدمات ارائه شده توسط مرکز تخصصی لیزر خانه تندیس، طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و جعبه مخملی می‌باشد که امروزه جایگاهی برجسته را در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و تجاری به خود اختصاص داده است.
به کارگیری لوح تقدیر و جعبه مخملی برای سپاس و بزرگداشت از شخصیت، متداول‌تر و مرسوم‌تر است و گاهی یک مدرک تحصیلی یا حرفه‌ای به صورت یک لوح تقدیر ارزشمند و زیبا می‌شود تا بستر مناسبی برای نمود ارزش و اعتبار آن مدرک فراهم شود.
لوح تقدیر و جعبه مخملی شامل یک نوشتار زیبا روی یک زمینه مناسب است که اعتبار آن با مهر و امضای یک شخصیت حقیقی یا حقوقی با یک نهاد با صلاحیت تأیید می‌شود. دورنمایه نوشتار، سپاسگزاری و گرامیداشت یک کار افتخار آفرین با تأیید بدست آوردن یک جایگاه ارزشمند است.
باتوجه به این موارد مرکز تخصصی طراحی و ساخت لیزر خانه تندیس باتوجه به گسترده و فراگیر بودن نیاز مشتریان در زمینه لوح تقدیر، به آن توجه ویژه‌ای نموده است.
در زمینه لوح تقدیر و جعبه مخملی مرکز تخصصی لیزر خانه تندیس با نگاه هنری مبتنی بر شاخصه‌های فرهنگ ایرانی و دستاوردهای منحصر به فردی در این رابطه پدید آورده است. خلاقیت در طراحی تزئینی، فنی و بهره‌گیری از تکنیک‌های گوناگون اجرایی و به کارگیری ابزارهای پیشرفته لیزری و چاپی به آفرینش دستاوردهایی می‌انجامد که جدای از یک لوح تقدیر، ارزش یک اثر هنری را هم در بر می‌گیرد.
مرکز تخصصی طراحی خانه تندیس باتوجه به نیاز مشتری، دو نوع لوح تقدیر و جعبه مخملی تولید می‌کند.
۱- گروه اوّل: لوح تقدیر بر روی فلز استیل طلایی و نقره‌ای در یک قاب مخملی و جیر بسیار زیبا و جعبه‌های مخملی بسیار متفاوت و زیبا به نمایش گذاشته می‌شود و نوع دیگر لوح تقدیرها ایستاده می‌باشد که هم به صورت ایستاده ساده و هم ایستاده باکس دار قابل اجرا می‌باشد.
جعبه‌های مخملی مخصوص لوح تقدیر تولید شده در خانه تندیس به صورت عادی در ابعاد ۱۸×۲۶ و سفارش جعبه در ابعاد دیگر نیز به صورت سفارشی در تعداد امکان‌پذیر است و این جعبه‌ها در رنگ‌های سرمه‌ای، سبز، مشکی و زرشکی وجود دارد.
۲- گروه دوّم: لوح تقدیر بر روی سنگ می‌باشد که نوع دیگری از لوح تقدیرها را در بر می‌گیرد. بر روی سنگ چاپ و حکاکی می‌شود و در یک قاب جعبه‌ای مخملی بسیار زیبا قرار می‌گیرد. لوح تقدیر بر روی سنگ با چاپ مستقیم توسط دستگاه فلت بد ویژگی‌های منحصر به فردی را داراست که مورد توجه افراد، شرکت و سازمان‌ها قرار گرفته است.
لوح‌های سنگی کاربردهای تجاری و شخصی متفاوت و گوناگونی دارند که در مصارف شخصی می‌توان عکس افراد، کودکان و تصاویر مختلف را با کیفیت بالا برای همیشه بر روی لوح‌های سنگی چاپ نمود و در کاربردهای تجاری نیز می‌توان از لوح‌های سنگی به عنوان هدیه‌ای خاص و متفاوت جهت اعطاء در مراسم‌های مختلف و در مناسبت‌های مذهبی و ملّی، هدیه عید نوروز و… استفاده نمود. از ویژگی‌های لوح تقدیر سنگی می‌توان به استحکام بسیار بالا، قیمت مناسب و کیفیت بالای چاپ و تنوع طرح و متفاوت و جذاب بودن آن اشاره کرد.